• Antarktika
  • Antarktika
  • Salda, Turkiye

Naples Gezisi

1-001

Naples Beach – Florida

Meksika Körfezi’nde bir Cennet: Naples

Florida’nın güneybatısında Meksika körfezine bakan Naples 10 mil (16 km) uzunluğundaki bakirliğini koruyan beyaz kumsalı ile ABD’nin en iyi plajlarından birine sahiptir. Florida eyaletinin Paradise Coast (Cennet Sahil) diye geçen bölgesinin içinde yer almaktadır. 

1-001

Bir tatlı huzur bulmaya geldim…

2-001

Hafif dalga sesleri ve huzur…

Motosikletle yaptığımız Florida gezimiz sırasında uğradığımız ama kalmadığımız Naples‘i şehir ve plaj olarak çok beğendik. Zaten gezimiz boyunca Florida‘nın birçok plajını çok beğendik ve birbirinden etkileyici bu plajlara tekrar gelip daha uzun süreli kalmak için notlar aldık. Naples’da kesinlikle bunlardan biri oldu. Gerek şehrin sahile yakın bölgesi gerek deniz ve kumsalı için tekrar gelmeye değer. Palmiyeleerin arasında motosikletle yolculuk etmek de ayrıca keyifliydi. Yol boyunca gördüğümüz ultra lüks yazlıkları da yazmadan olmayacak. Daha sonra bir yazıda dünyanın en lüks evlerinin bulunduğu şehirlerden biri olduğunu okuduğumuzda şaşırmadık diyebiliriz.

3-001

Palmiyelerin arasında motosiklet sürüşü…

5-001

Yeşilliklerin arasındaki evlerin ihtişamını sizin hayal gücünüze bırakıyoruz, nasıl olduklarını biz de göremedik 🙂

4-001

Mütevazi evlerden biri 🙂

Tekrar gittiğimizde şehir ve plaj hakkındaki bilgilerimizi güncelleyeceğiz… Ama şehir hakkında daha fazla bilgiye ve yapılacaklara linkten ulaşabilirsiniz…

 

       

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir